IVAN "VÁŇA" BURDA

V této partě je za legendárního dědka – ON – ročník 1963! Zakladatel této skupiny, který se po více jak 25 letech vrátil za bicí! Pro dříve narozené  je nutné připomenout, že hrál v E 84, Granit a v dalších regionálních skupinách na Znojemsku. Po mnoha letech okukování kapel a potlačování touhy znovu hrát padlo jasné rozhodnutí a nápad na tento projekt byl na světě. Jen on sám ví, jak složité je znovu začít ... jak je to těžké a zároveň super!

 

 

 

JAN TREJBA ML.

Honzíka snad není potřeba ani představovat! Tento multiinstumentální muzikant je široké veřejnosti znám, z mnoha kapel, jako například FREE Band. Tento věčně usměvavý muzikant je v kapele jasný "Olda Říha". Hned od počátku ho nápad založit tento revival nadchl! Je to jasný frontman, kterého si na pódiu jistě užijete! 

 

 

DAVID HÁB

Mladý začínající šikovný basák. Katapult revival Znojmo je jeho první kapela. Je studentem Střední zdravotní školy ve Znojmě. Pochází z muzikantské rodiny a je třeba konstatovat, že je to nejmladší ,, hoblující basák ,,dědek,, v Katapult revivalu.